Kosmiczna Przygoda

9,99 zł
Brutto 5-10 dni

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na zamówienie

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze

Kosmos jest tematem, który fascynuje ludzi od momentu, gdy po raz pierwszy spojrzeli w gwieździ­ste niebo. Pragnienie poznawania wszechświata stało się źródłem wielu odkryć i wynalaz­ków, dzięki którym ludzkość, może dzisiaj stawiać sobie nowe ambitne cele oraz wyzwania. Sto lat temu marzyliśmy o locie na Księżyc, dziś nasze ambicje sięgają o wiele dalej. Szczegól­ną grupą miłośników kosmosu są dzieci. Temat kosmosu od zawsze pobudzał ich wyobraźnię i kreatyw­ność. Ciekawość jest domeną najmłodszych, więc poznawanie kosmosu oczami dzieci jest zawsze fascynującą przygodą.

EWR_KE_KP_S_909

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 9,00 zł .


Edukacyjna książeczka o kosmosie! 

Kolorowanka „Kosmiczna przygoda” jest edukacyjną podróżą do gwiazd. Na uczestników tej kosmicznej zabawy czeka 14 zadań o zróżnicowanym poziomie trudności. Książeczka zawiera polecenia, które rozwijają spostrzegawczość, lo­giczne myślenie, kreatywność, a także umożliwiają rozwój zdolności manualnych poprzez rysowanie i kolorowanie obrazków. Na stronach kolorowanki znajdziecie ciekawostki o osiągnięciach człowieka w dziedzinie badań i eksploracji kosmosu.

Książeczka powstała na bazie doświadczeń wynikających z realizacji lekcji „Kosmiczna przygoda” i „Odyseja kosmiczna” w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”.

Ilość stron
20

Zobacz także