O smogu – Naszym Wrogu

4,49 zł
Brutto 1,2 dni

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na stanie

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze

*Przy większym nakładzie oraz dla stałych klientów wycena indywidualna.
                                                                                                              

Kliknij  TUTAJ   , aby zobaczyć nasz katalog ofertowy.


„O smogu – naszym wrogu”
 to kolorowanka edukacyjna o tematyce związanej ochroną środowiska. Informacje dydaktyczne, przeplatane z kreatywnymi zadaniami, pozwolą dzieciom poznać zagadnienia związane z powstawaniem smogu oraz dać wskazówki, jak się przed nim bronić.

EWR_KE_OS-NW_S_5

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,00 zł .


Kolorowanka O smogu – naszym wrogu

Zabawa dzieci na świeżym powietrzu zawsze kojarzona jest ze zdrowym spędzaniem wolnego czasu. Miło jest zostawić na moment obowiązki, zarzucić torbę na ramię i ruszyć razem z dzieckiem na poszukiwanie wyjątkowych przygód. Zastanówmy się jednak, czy powietrze, które wdychamy, jest dla nas zawsze zdrowe. Książeczka edukacyjna „O smogu – naszym wrogu” została stworzona z myślą o najmłodszych. Informacje dydaktyczne, przeplatane z kreatywnymi zadaniami, pozwolą dzieciom poznać zagadnienia związane z powstawaniem smogu oraz wskazówki, jak się przed nim bronić. W Polsce od kilku lat walczymy ze zjawiskiem smogu. Główną przyczyną jego powstawania są stare instalacje grzewcze oraz spalanie złej jakości paliw i śmieci. W mniejszym stopniu także transport samochodowy i przemysł. Szkodliwe substancje znajdujące się w zanieczyszczonym powietrzu bardzo niekorzystnie wpływają na nasz organizm. Bóle głowy, astma, alergie, choroby układu oddechowego – przykłady można mnożyć. Co robić, żeby powietrze stało się dla nas bardziej przyjazne? Może zmiana starego kotła na ekologiczny, segregacja odpadów, wybór roweru zamiast samochodu? To tylko początek rewolucji. Zapraszamy do wspólnej zabawy z bohaterem książeczki Filipem oraz z jego wrogiem – chmurą Smog. 


Wersja Indywidualna kolorowanki "O smogu – naszym wrogu"

Malowanka dostępna jest również w wersji indywidualnej dla szkół, instytucji, miast i gmin – z własnym logo lub herbem oraz całostronicową przedmową. Jeśli Państwo są nią zainteresowani, wystarczy, że z menu rozwijanego kliknąć tutaj aby przejść do kary Kolorowanki Indywidualnej.


Jeśli jest coś, w czym możemy pomóc, zadzwoń do nas; tel. 535 033 090.

*Infolinia czynna w godz. 7:00 – 15:00, od Poniedziałku do Piątku

Materiał
Papier
Format
B5
Oprawa
Miękka
Ilość stron
20
Producent
Ewerro Sp. z o. o.
Wiek
+3 lata