Czym są Podróżowanki?

Podróżowanki są połączeniem przewodnika turystycznego dla dzieci z kodami rabatowymi i kolorowanki. To wyjątkowy przewodnik dla rodzin z dziećmi, który przedstawia wybór przyjaznych atrakcji w danym regionie. Podróżowanki oprócz dobrej zabawy oferują również kody rabatowe, podobne do bonów turystycznych, które można wykorzystać w wybranych atrakcjach. Podróżowanki mają na celu promocję ciekawych atrakcji turystycznych w regionie oraz zapewnienie rodzinom turystycznych zniżek poprzez atrakcyjne rabaty. Ilustracje do pokolorowania w malowance nawiązują do każdej z przedstawionych atrakcji oraz zawierają jednorazowe kody rabatowe. Podróżowanki są projektem wydawniczym przewodnika turystycznego dla dzieci, który jest cykliczny – jest aktualizowany każdego roku. Poszerza się w nim liczba atrakcji, regionów oraz kodów rabatowych.

Lubicie jeździć na wycieczki ze swoimi dziećmi? Podróżowanki są właśnie dla Was!

Podróżowanki są wyjątkowym przewodnikiem turystycznym dla dzieci z kodami rabatowymi w postaci kolorowanki. Podróżowanki są wyborem najlepszych atrakcji turystycznych dla rodzin z dziećmi z danego regionu oraz oferują atrakcyjne rabaty do większości przedstawionych miejsc w kolorowance. Ilustracje do pokolorowania z malowanki przedstawiają wybrane atrakcje oraz zawierają kody rabatowe.  Podróżowanki są idealnym wyborem dla kreatywnych rodzin, które kochają razem podróżować oraz kreatywnie się bawić! Wystarczy przyjść z oryginalnym egzemplarzem Podróżowanek w dane miejsce ze strony malowanki oraz pokazać kod rabatowy. Obrazek nie musi być pokolorowany, ale bardzo zachęcamy!  Kody rabatowe z Podróżowanek są jednorazowe – oznacza to, że po okazaniu strony i otrzymaniu rabatu taki kod zostaje oderwany albo trwale zamazany. Kodów rabatowych jest sporo, więc gorąco zachęcamy do odwiedzenia większości miejsc z danego wydania Podróżowanek. Wtedy suma otrzymanych rabatów znacznie przewyższa koszty zakupienia samej malowanki!

Podróżowanki na małe podróże i duże!

Każde wydanie Podróżowanek obejmuje jeden konkretny region, więc wszystkie atrakcje są ulokowane blisko siebie. Jeśli odwiedzacie dane miejsce w Polsce na parę dni, to Podróżowanki oferują Wam już gotowy plan wycieczki! Jeśli jesteście tylko przejazdem, to wskoczcie do atrakcji, która najbardziej wam się podoba i odbierzcie swoje zniżki!  Podróżowanki zawierają kody rabatowe, które można wykorzystać w trakcie jednego roku – jest więc wystarczająco dużo czasu, by wykorzystać wszystkie kody rabatowe i zwiedzić każdą atrakcję! Podróżowanki są projektem wydawniczym przewodnika turystycznego dla dzieci, który jest cykliczny – jest aktualizowany każdego roku. Poszerza się w nim liczba atrakcji, regionów oraz kodów rabatowych. W Podróżowankach znajdziecie miejsca niezbędne na trasie każdej rodzinnej wycieczki – restauracje, hotele, muzea, a nawet parki rozrywki! Podróżowanki mają również na celu promocję najciekawszych miejsc z danego regionu – mają oddawać jego charakter oraz ukazywać jego najlepsze i kolorowe strony. Każde wydanie Podróżowanek jest więc inne, ponieważ każdy region w Polsce jest wyjątkowy!  Wszystkie miejsca przedstawione w Podróżowankach są przyjazne rodzinom z dziećmi w każdym wieku – zadbaliśmy o to! Nie zwlekajcie! Zerknijcie jakie regiony możecie zwiedzić razem z własnym egzemplarzem Podróżowanek! Nie ma obszaru Polski albo atrakcji, które Was interesują? Napiszcie do nas! Możliwe, że kolejne wydanie Podróżowanek odpowie na Wasze potrzeby!