Kategoria: Książeczki i kolorowanki personalizowane

Produktów: 13

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Personalizowana kolorowanka – idealny gadżet edukacyjny na każdą okazję

Nie masz pomysłu na ciekawy gadżet edukacyjny, który zapadnie dzieciom w pamięć? Kolorowanki edukacyjne wydawnictwa Ewerro można także zakupić w wersji personalizowanej.

Personalizowana kolorowanka jest doskonałym wyborem dla szkół, gmin i instytucji. W wersji personalizowanej  kolorowanki umieszczamy na okładce logo lub herb zamawiającego oraz oddajemy do dyspozycji drugą stronę książeczki – można na niej umieścić swoją osobistą przedmowę lub notkę informacyjną. W takiej wersji kolorowanki edukacyjnej pozostałe strony książeczki pozostają w niezmienionej formie. Personalizowana kolorowanka jest doskonałym prezentem lub gadżetem edukacyjnym dla najmłodszych!

Kolorowanka edukacyjna w wersji personalizowanej w efektowny sposób można zwieńczyć projekt edukacyjny, wypromować akcję ekologiczną albo nagrodzić zdolnych uczniów! Indywidualne produkty skierowane do wybranej grupy odbiorców zostają w pamięci na długo – personalizowana kolorowanka sprawdza się idealnie w roli wyjątkowego upominku. Wydajemy kolorowanki edukacyjne w szerokim zakresie tematycznym: ekologia, bezpieczeństwo, zdrowy tryb życia – wszystkie tematy, z którymi powinni być zaznajomieni najmłodsi! Kolorowanki personalizowane są doskonale dostosowane do wieku najmłodszych czytelników, przekazując im niezbędną wiedzę w formie zabawy.

Dzięki personalizacji w książeczce edukacyjnej można zwrócić uwagę na konkretne działania lub postawy, by na przyszłość uwrażliwić najmłodszych czytelników na najważniejsze dla nas sprawy. Spośród szerokiego wyboru publikacji kolorowanek edukacyjnych wydawnictwa Ewerro można wybrać taką, która najbardziej zgadza się z konkretnym wizerunkiem instytucji, akcją lub działaniami, które chce się promować poprzez personalizowaną kolorowankę.  Profilaktyka jest najważniejsza – warto od najmłodszych uczyć dzieci i zaszczepiać w nich odpowiednie postawy, na przykład dotyczące bezpieczeństwa. Personalizowana kolorowanka z kreatywnymi zadaniami dostarczy dzieciakom sporej dawki wiedzy i zabawy, pod czym można się podpisać za pomocą swojego wstępu i loga.

Wszystkie książeczki edukacyjne od wydawnictwa Ewerro są przygotowywane we współpracy z psychologiem i czołowymi instytucjami – również personalizowane kolorowanki. Cena personalizowanej kolorowanki zawiera w sobie nie tylko umieszczenie loga na okładce i udostępnienie drugiej strony książeczki na indywidualny wstęp – oferujemy również wsparcie grafika oraz redaktora na każdym etapie projektowania personalizowanej kolorowanki.