Wiem jak pokonać wirusy i bakterie!

4,49 zł
Brutto 1,2 dni

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na stanie

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze

*Przy większym nakładzie oraz dla stałych klientów wycena indywidualna.
                                                                                                              

Kliknij  TUTAJ   , aby zobaczyć nasz katalog ofertowy.

EWR_KE_WJPWiB_S_885

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,00 zł .


Kolorowanka Edukacyjna Wiem jak pokonać wirusy i bakterie!

Musimy dbać o siebie i innych — to banalne stwierdzenie jest esencją kolorowanki “Wiem jak pokonać wirusy i bakterie!”. Wszyscy mamy wpływ na zdrowie swoje i ludzi dookoła. Bądźmy więc odpowiedzialni. Począwszy od zdrowych nawyków żywieniowych, uprawiania sportu, spacerów na świeżym powietrzu, a skończywszy na trzymaniu dystansu społecznego, noszeniu maseczek i dezynfekcji rąk, aż po szczepienia, to zielone światło dla zdrowia. Te proste nawyki i zachowania przedstawione w książeczce wzmocnią Nasze organizmy i chronią przed niebezpiecznymi wirusami, bakteriami i grzybami.

Apel do dorosłych

Drodzy Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Urzędnicy uświadamianie Naszych pociech w zakresie zdrowego trybu życia to ważny proces wychowawczy. Umiejętność dbania o zdrowie własne i osób Wam bliskich jest podstawą w tych trudnych czasach. COVID 19 to jedna z najniebezpieczniejszych i śmiertelnych chorób XXI wieku — niestety nie jedyna. Dlatego zachęcamy do edukacji zdrowotnej naszych pociech. Najlepszym przykładem dla najmłodszych jesteście Wy!

#szczepimysię

Zdobądź COVID-owe pieczątki

+200 szt. książeczek = 1 pieczątka gratis +1000 szt. książeczek = 3 pieczątki gratis

Jak to działa? Przybij pieczątkę z Monster Virusem wewnątrz i na wierzchu dłoni dziecka. Pozostaw na około 10 sekund do wyschnięcia. Teraz niech dziecko myje ręce bardzo dokładnie i tak długo, aż Monster Virus zniknie z jego dłoni. Powtarzaj te czynności wielokrotnie w ciągu dnia. Pamiętaj! Dzięki temu chronisz zdrowie i życie swojego dziecka.


Jeśli jest coś, w czym możemy pomóc, zadzwoń do nas; tel. 535 033 090.

*Infolinia czynna w godz. 7:00 – 15:00, od Poniedziałku do Piątku

Materiał
Papier
Format
B5
Oprawa
Miękka
Producent
Ewerro Sp. z o. o.
Wiek
+3 lata

Zobacz także