• Wyprzedaż!
  • Nowy

Niepodległa Polska (Indywidualna)

Kolorowanka „Niepodległa Polska” to publikacja mająca na celu zwrócenie uwagi najmłodszych na zagadnienia związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Dostosowywanie produktu

Określ jak ma wyglądać Twój produkt.

Maks. 250 znaków
3,59 zł
Brutto 1,2 dni

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
1000 0,19 zł Do 190,00 zł
2000 1,44 zł Do 2 880,00 zł
5000 2,62 zł Do 13 100,00 zł
Na stanie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Niepodległa Polska

To kolorowanka, która przybliży najmłodszych do historycznego zdarzenia – odzyskania przez Polskę nieodległości. Kolorując i rozwiązując zadania na szesnastu stronach książeczki poznają, czym jest patriotyzm i dowiedzą się, czy sami są patriotami. Malowanka Niepodległa Polska zawiera zadania, dzięki którym najmłodsi poszerzą wiedzę na tematy związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Dowiedzą się kim byli wybitni Polacy tacy jak Józef Piłsudski, Roman Dmowski czy Wincenty Witos, dzięki którym nasz kraj wrócił na mapy Europy. Zapoznają się również z symbolami narodowymi (flagą, hymnem i godłem) oraz poznają ich szczególne znaczenie. Dzięki książeczce dzieci wraz z rodzicami poczytają o historii naszego kraju, tradycjach i ważnych wartościach przekazywanych nam z pokolenia na pokolenie. Drogie dzieci, słuchajcie i czytajcie uważnie – bądźcie dumni, że jesteście Polakami. Kolorowanka "Niepodległa Polska" to lekcja historii dla każdego!


Wersja Indywidualna kolorowanki "Niepodległa Polska"

W wersji indywidualnej dla szkół, instytucji, miast i gmin mogą państwo umieścić własne logo lub herb oraz całostronicową przedmowę na drugiej stronie. Pozostałe strony kolorowanki pozostają w niezmienionej formie.


Jeśli jest coś, w czym możemy pomóc, zadzwoń do nas; tel. 535 033 090.

*Infolinia czynna w godz. 7:00 – 15:00, od Poniedziałku do Piątku

Materiał
Papier
Format
B5
Oprawa
Miękka
Producent
Ewerro Sp. z o. o.
Wiek
+3 lata