Bezpieczni w drodze (Personalizowana)

4,59 zł
Brutto 1,2 dni

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na stanie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze

Bezpieczni w drodzeto jedyna taka kolorowanka, powstała we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach. W sposób ciekawy i kreatywny uczy najmłodszych jak być bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego.

EWR_KE_BwD_P_835

Dostosowywanie produktu

Określ jak ma wyglądać Twój produkt.

Maks. 250 znaków

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
1000 0,19 zł Do 190,00 zł
2000 0,71 zł Do 1 420,00 zł
5000 1,69 zł Do 8 450,00 zł

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,00 zł .


Kolorowanka "Bezpieczni w drodze"

Malowanka powstała przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach i porusza tematy związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Książeczka zawiera zagadki, które prezentują najważniejsze informacje na temat pracy policji i uczy najmłodszych odpowiednich zachowań.  Kolorowanka "Bezpieczni w drodze" świetnie sprawdzi się jako materiał dydaktyczny podczas pogadanek z policją poświęconych bezpieczeństwu. Dzięki podpisom i wierszykom może z powodzeniem być również wykorzystywana podczas zajęć w szkołach, przedszkolach czy w świetlicy, zapewni też świetną rozrywkę i edukację w domu. Do wspólnej zabawy z naszą kolorowanką zachęcamy dzieci, rodziców, pedagogów oraz samych policjantów, dzięki którym ta książeczka nie mogłaby powstać.


Wersja Indywidualna kolorowanki "Bezpieczni w drodze"

W wersji indywidualnej dla szkół, instytucji, miast i gmin mogą państwo umieścić własne logo lub herb oraz całostronicową przedmowę na drugiej stronie. Pozostałe strony kolorowanki pozostają w niezmienionej formie.


Jeśli jest coś, w czym możemy pomóc, zadzwoń do nas; tel. 535 033 090.

*Infolinia czynna w godz. 7:00 – 15:00, od Poniedziałku do Piątku


Materiał
Papier
Format
A4
Oprawa
Miękka
Producent
Ewerro Sp. z o. o.
Wiek
+3 lata