Bezpieczne Wakacje (Indywidualne)

3,59 zł
Brutto 1,2 dni
Na stanie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze

Bezpieczne Wakacjeto kolorowanka wydana w ramach ogólnopolskich akcji „Bezpieczne Wakacje” i „Bezpieczne Ferie”. Prezentuje ona najważniejsze informacje na temat pracy policji, dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz rozwija umiejętności manualne dzieci.

Dostosowywanie produktu

Określ jak ma wyglądać Twój produkt.

Maks. 250 znaków

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
1000 0,19 zł Do 190,00 zł
2000 1,44 zł Do 2 880,00 zł
5000 2,62 zł Do 13 100,00 zł

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Bezpieczne Wakacje – Kolorowanka Edukacyjna

Wakacje to czas wyjazdów, przygód i beztroskiej zabawy na podwórku. W tym okresie należy szczególnie pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, aby letni wypoczynek był szczęśliwy i udany. Bohaterowie kolorowanki "Bezpieczne Wakacje" podpowiedzą najmłodszym, w jaki sposób beztrosko i radośnie spędzić letnie miesiące. Policjant Pies Sznupek udzieli cennych wskazówek jak należy zachować się na drodze. Strażak Słonik Florek opowie o bezpiecznym zachowaniu w lesie. Finek – ratownik wodny oraz Bastek –strażnik gminny opowiedzą, na co należy uważać podczas wypoczynku nad wodą czy na podwórku. A jeśli chodzi o wakacje w górach, ratownik górski Barry ma wiele przydatnych rad. Pokolorujcie obrazki i wspólnie z rodzicami przeczytajcie towarzyszące im opisy – znajdziecie w nich cenne wskazówki, które pozwolą radośnie i bezpiecznie spędzić wakacje. Niniejsza publikacja została wydana w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne Wakacje” organizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego. Kolorowanka powstała dzięki wsparciu:

  • - Grupy Jurajskiej,
  • - Grupy Podhalańskiej i Grupy Krynickiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego,
  • - Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach,
  • - Śląskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego,
  • - Fundacji GOPR.

Wersja Indywidualna kolorowanki "Bezpieczne Wakacje"

W wersji indywidualnej dla szkół, instytucji, miast i gmin mogą państwo umieścić własne logo lub herb oraz całostronicową przedmowę na drugiej stronie. Pozostałe strony kolorowanki pozostają w niezmienionej formie.


Jeśli jest coś, w czym możemy pomóc, zadzwoń do nas: tel. 535 033 090.

*Infolinia czynna w godz. 7:00 – 15:00, od poniedziałku do piątku.

Materiał
Papier
Format
B5
Oprawa
Miękka
Ilość stron
24
Producent
Ewerro Sp. z o. o.
Wiek
+3 lata