Elementarz Bezpieczeństwa (Indywidualny)

3,49 zł
Brutto 1,2 dni
Na stanie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze

Elementarz Bezpieczeństwato jedyna taka kolorowanka, powstała we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach. Prezentuje ona najważniejsze informacje na temat pracy policji, uczy najmłodszych odpowiednich zachowań oraz rozwija umiejętności manualne dzieci.

Dostosowywanie produktu

Określ jak ma wyglądać Twój produkt.

Maks. 250 znaków

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
1000 0,19 zł Do 190,00 zł
2000 1,44 zł Do 2 880,00 zł
5000 2,57 zł Do 12 850,00 zł

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Kolorowanka "Elementarz Bezpieczeństwa"

Malowanka powstała przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach i porusza tematy związane z bezpieczeństwem. Książeczka zawiera zagadki, które prezentują najważniejsze informacje na temat pracy policji i uczy najmłodszych odpowiednich zachowań. Elementarz Bezpieczeństwa świetnie sprawdzi się jako materiał dydaktyczny podczas pogadanek z policją poświęconych bezpieczeństwu. Dzięki podpisom i wierszykom może z powodzeniem być również wykorzystywana podczas zajęć w szkołach, przedszkolach czy w świetlicy, zapewni też świetną rozrywkę i edukację w domu. Do wspólnej zabawy z naszą kolorowanką zachęcamy dzieci, rodziców, pedagogów oraz samych policjantów, dzięki którym ta książeczka nie mogłaby powstać.


Wersja Indywidualna kolorowanki "Elementarz Bezpieczeństwa"

W wersji indywidualnej dla szkół, instytucji, miast i gmin mogą państwo umieścić własne logo lub herb oraz całostronicową przedmowę na drugiej stronie. Pozostałe strony kolorowanki pozostają w niezmienionej formie.


Jeśli jest coś, w czym możemy pomóc, zadzwoń do nas; tel. 535 033 090.

*Infolinia czynna w godz. 7:00 – 15:00, od Poniedziałku do Piątku

Materiał
Papier
Format
A5
Oprawa
Miękka
Ilość stron
20
Producent
Ewerro Sp. z o. o.
Wiek
+3 lata