OZE — o odnawialnych źródłach energii (Personalizowane)

5,49 zł
Brutto 5-10 dni

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na zamówienie

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze

Globalne ocieplenie – czy już je czujecie? Dziś powiemy Wam, jak pomóc planecie!

Świat jest piękny i fascynujący – pełen egzotycznych miejsc do zobaczenia i poznania. Niestety nasza planeta aktualnie mierzy się z poważnym problemem: globalnym ociepleniem. Niestety, przyczyną tego kłopotu jest działalność człowieka – dlatego musimy zminimalizować własne szkody. Możemy przeciwdziałać zmianom klimatycznym na wiele sposobów.

EWR_KE_OZE_S_908

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,00 zł .


Ekologiczna książeczka edukacyjna

Z tej książeczki dowiecie się o zagrożeniach związanych z zanieczyszczaniem środowiska. Poznacie odpowiedzi na pytania: czym jest smog, czym grożą nam zanieczyszczenia wód i gleby. Dowiecie się, jak dokładnie działają OZE oraz jakie są zalety korzystania z „zielonej” energii. Dostaniecie także wskazówki tłumaczące, jak na co dzień możecie minimalizować zanieczyszczenia i emisję szkodliwych związków!

Edukacja poprzez zabawę! 

W książeczce czeka aż 16 edukacyjnych zadań, w które prosty sposób wyjaśnią, jak dokładnie działa pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł! Znajdziecie tam również wiele przydatnych wskazówek, dzięki którym będziecie mogli pomagać planecie w swoim codziennym życiu! Na koniec książeczki czeka na Was test. Po jego rozwiązaniu dowiecie się, jakim jesteście typem małego ekologa!

Wersja Indywidualna kolorowanki OZE — o odnawialnych źródłach energii

W wersji indywidualnej dla szkół, instytucji, miast i gmin mogą państwo umieścić własne logo lub herb oraz całostronicową przedmowę na drugiej stronie. Pozostałe strony kolorowanki pozostają w niezmienionej formie.


Jeśli jest coś, w czym możemy pomóc, zadzwoń do nas; tel. 535 033 090.

*Infolinia czynna w godz. 7:00 – 15:00, od Poniedziałku do Piątku

Format
A4
Ilość stron
20
Producent
Ewerro Sp. z o. o.