Zdrowa Rodzina – Szczęśliwe Życie

6,99 zł
Brutto 1,2 dni
Na stanie

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze

„Jerzy Dudek: Zdrowa rodzina – szczęśliwe życie” to kolorowanka, którą słynny bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek firmuje swoim nazwiskiem. Jest ona poświęcona zdrowemu trybowi życia, aktywności fizycznej, właściwemu odżywianiu i zdrowym nawykom.

EWR_KE_ZR-SŻ_S_4

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 6,00 zł .


Drogie dzieci, rodzice, dziadkowie i opiekunowie!

Kto lepiej od sportowca nadaje się do promowania zdrowego stylu życia? W karierze sportowej właściwe odżywianie i dbałość o dobrą kondycję to podstawa. A sam sport to najlepszy sposób na to, żeby każdy zachował zdrowie i zaczął zwracać uwagę na to, co je i jak spędza czas. Dlatego postanowiłem pomóc w stworzeniu tej kolorowanki.  Promuje ona wartościowe odżywanie, aktywność fizyczną, zdrowe nawyki w codziennym życiu itp. Przygotowaliśmy dla Was ciekawe rysunki, zabawne rymowanki, naklejki, a także dużo prostych porad, jak zadbać o zdrowe życie. Jestem przekonany, że kolorowanka będzie atrakcyjna dla dzieci, ale także dla rodziców, opiekunów czy dziadków, bo to wesoła i pouczająca zabawa. Mali przyjaciele – weźcie kredki i pisaki do rąk! Niech Wasze rysunki staną się kolorowe i piękne! Przy okazji dowiecie się, jak dbać o swoje zdrowie. Mam nadzieję, że pomogą Wam także dorośli i że razem spędzicie czas z tą książeczką w fajny i pouczający sposób.

Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski i Realu Madryt

Materiał
Papier
Format
A5
Oprawa
Miękka
Ilość stron
30
Producent
Ewerro Sp. z o. o.
Wiek
+3 lata