Niezgubajek - Dwustronny Indywidualny

8,49 zł
Brutto 5-10 dni

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na zamówienie

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze
EWR_U_MN-D_P_743

Dostosowywanie produktu

Określ jak ma wyglądać Twój produkt.

Maks. 250 znaków

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 8,00 zł .


NIEZGUBAJEK

Lokalizator dziecka w dużym sklepie, wakacjach czy nawet na plaży poprawia bezpieczeństwo. Niemalże każdy, rodzic wie, że wystarczy naprawdę tylko chwila nieuwagi, a maluch idzie gdzieś własną drogą. Ten oto breloczek jest świetnym sposobem, aby dziecko było bezpieczne. Wykonany ze sklejki Niezgubajek ma specjalne miejsce na wpisanie imienia dziecka oraz kontaktu do rodzica/opiekuna Dzięki zawieszce, ktoś kto odnajdzie Twój skarb może szybko się z Tobą skontaktować. Chyba warto zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka?

Cechy:
Breloczek zrobiony jest z wysokiej jakości sklejki, która jest trwała, również grawer sublimacyjny
jest trwały i odporny.


Personalizacja:
Kontaktujemy się z Tobą na każdym etapie tworzenia produktu i nic nie robimy bez Ciebie. Doradzamy, aby produkt był pod każdym kątem doprecyzowany, abyś  był w pełni usatysfakcjonowany. Projekt jest właśnie taki jak sobie życzysz i do Ciebie należy decyzja, a my tylko  jesteśmy po to, by móc Ci służyć radą. Jeśli Ty będziesz zadowolony my będziemy wiedzieć, że dobrze wykonaliśmy swoją pracę. Dla nas liczysz się Ty!

Wybierz produkt z możliwością personalizacji:

  1. Opisz produkt,
  2. Wgraj projekt lub stwórz własny za pomocą edytora,
  3. Złóż zamówienie,
  4. Ciesz się unikalnym produktem.