Kubek z nadrukiem

18,99 zł
Brutto 5-10 dni
Na zamówienie

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze

Spraw Tacie praktyczny prezent w postaci kubka ze specjalną dedykacją z okazji Dnia Ojca.  Niech umili mu te momenty, w których siada na swoim ulubionym miejscu, popijając gorącą kawę lub herbatę.

813

Dostosowywanie produktu

Określ jak ma wyglądać Twój produkt.

Maks. 250 znaków

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 18 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 18 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 18,00 zł .


KUBEK Z NADRUKIEM

Spraw Rodzicom praktyczny prezent w postaci kubka ze specjalną dedykacją z okazji Dnia Ojca / Matki. Przekaż im w praktyczny, a zarazem wyjątkowy sposób, że są dla Ciebie ważni. Niech umili im te momenty, w których siadają na swoich ulubionych miejscach, popijając gorącą kawę lub herbatę.


Cechy:
Kubek jest z wysokiej jakości ceramiki, dzięki czemu nadruk oraz grawer sublimacyjny
jest trwały i odporny na zmywanie. Nadaje się również do mycia w zmywarce.

Personalizacja:
Kontaktujemy się z Tobą na każdym etapie tworzenia produktu i nic nie robimy bez Ciebie. Doradzamy, aby produkt był pod każdym kątem doprecyzowany, abyś  był w pełni usatysfakcjonowany. Projekt jest właśnie taki jak sobie życzysz i do Ciebie należy decyzja, a my tylko jesteśmy po to, by móc Ci służyć radą. Jeśli Ty będziesz zadowolony my będziemy wiedzieć, że dobrze wykonaliśmy swoją pracę. Dla nas liczysz się Ty!

Wybierz produkt z możliwością personalizacji:

  1. Opisz produkt,
  2. Wgraj projekt lub stwórz własny za pomocą edytora,
  3. Złóż zamówienie,
  4. Ciesz się unikalnym produktem.