Gadżety edukacyjno-promocyjne — Ewerro
Zadzwoń do naszego konsultanta tel. 535 033 090
*Infolinia czynna w godz. 7:00 – 15:00, od Poniedziałku do Piątku

Dane Osobowe / Firmowe

Szczegóły zamówienia

Format / Wymiary

Produkt

Grawer na sklejce/PLXIDługopis z graweremGrawer na pucharzeUlotkiBaneryFoldery ReklamoweWizytówkiMagnesyBrelokiPoduszki z nadrukiemKoszulki z nadrukiemAlbum fotograficznyIndywidualna Kolorowanka

Prześlij nam swoją własną grafikę lub wzór, na podstawie którego stworzymy projekt.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ewerro Sp. z o.o., z siedzibą w Zawierciu, ul Zaparkowa 23, w celu odpowiedzi na moją wiadomość, drogą telefoniczną lub poprzez e-mail, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ewerro Sp. z o.o., z siedzibą w Zawierciu, ul Zaparkowa 23, w celu przesyłania wiadomość wiadomości promocyjnych związanych z działalnością w/w firmy, drogą telefoniczną lub poprzez e-mail, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

0