Miś Niezgubajek - Jednostronny Indywidualny

5,49 zł
Brutto
Brak w magazynie

Darmowa dostawa powyżej 199 zł
Zwroty i reklamacje Dowiedz się więcej
Czas wysyłki 1 - 2 dni robocze

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,00 zł .


MIŚ NIEZGUBAJEK

Lokalizator dziecka w dużym sklepie, wakacjach czy nawet na plaży poprawia bezpieczeństwo. Niemalże każdy, rodzic wie, że wystarczy naprawdę tylko chwila nieuwagi, a maluch idzie gdzieś własną drogą. Ten oto breloczek jest świetnym sposobem, aby dziecko było bezpieczne. Wykonany ze sklejki Niezgubajek ma specjalne miejsce na wpisanie imienia dziecka oraz kontaktu do rodzica/opiekuna Dzięki zawieszce, ktoś kto odnajdzie Twój skarb może szybko się z Tobą skontaktować. Chyba warto zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka?

Cechy:
Breloczek zrobiony jest z wysokiej jakości sklejki, która jest trwała, również grawer sublimacyjny
jest trwały i odporny.


Personalizacja:
Kontaktujemy się z Tobą na każdym etapie tworzenia produktu i nic nie robimy bez Ciebie. Doradzamy, aby produkt był pod każdym kątem doprecyzowany, abyś  był w pełni usatysfakcjonowany. Projekt jest właśnie taki jak sobie życzysz i do Ciebie należy decyzja, a my tylko  jesteśmy po to, by móc Ci służyć radą. Jeśli Ty będziesz zadowolony my będziemy wiedzieć, że dobrze wykonaliśmy swoją pracę. Dla nas liczysz się Ty!

Wybierz produkt z możliwością personalizacji:

  1. Opisz produkt,
  2. Wgraj projekt lub stwórz własny za pomocą edytora,
  3. Złóż zamówienie,
  4. Ciesz się unikalnym produktem.