Czym się zajmujemy: Kolorowanki edukacyjne — Ewerro

Czym się zajmujemy: Kolorowanki edukacyjne

Kolorowanki Edukacyjne

Tworzymy kolorowanki edukacyjne w kilku seriach. Ich celem jest propagowanie mądrych i wartościowych treści w atrakcyjny sposób i w formie przystępnej dla dzieci. Książeczki powstają we współpracy z profesjonalnymi rysownikami, każda jest konsultowana z pedagogami oraz z instytucjami, które specjalizują się w danej tematyce. Dotychczas do dzieci w całej Polsce trafiło ponad 100 tysięcy egzemplarzy naszych kolorowanek.

Nasze publikacje

Oto serie naszych książeczek:

Seria lokalna*: „Miś Ślężysław i podróże po ślężańskiej krainie”, „Podróże Oleńki po gminie Aleksandrów Kujawski”, „Niezwykłe podróże z Wiślaczkiem”, „Wędrówki jurajskim szlakiem”, „Jurek na myszkowskim szlaku przygody”, „Zawiercie wczoraj i dziś” – cykl kolorowanek edukacyjnych dla gmin z całej Polski. Książeczki w atrakcyjny sposób ukazują dzieciom lokalną historię, zabytki, atrakcje turystyczne, legendy itp. Za pomocą wierszyków, rysunków, zagadek itp. uczymy maluchy oraz ich rodziców i opiekunów wiedzy o „małej ojczyźnie”.

Seria edukacyjno-zdrowotna: „Bezpieczne ferie”, „Bezpieczne wakacje”, „Elementarz Bezpieczeństwa”, „Zdrówko na bis”, „Jerzy Dudek: Zdrowa rodzina – szczęśliwe życie”– zestaw książeczek promujących sport, zdrowie, bezpieczeństwo i przezorność, aktywny tryb życia, właściwe odżywanie i higienę wśród dzieci. Przygotowane we współpracy z pedagogami i instytucjami odpowiadającymi za bezpieczeństwo. W atrakcyjnej formie uczą i przekazują maluchom ważne informacje.

*kolorowanki z serii lokalnej nie są dostępnie w naszym sklepie, ich dystrybucją zajmują się inne podmioty


Zobacz naszą ofertę kolorowanek edukacyjnych

0