Twoja ulubiona opowieść biblijna – wyniki konkursu

Centrum Rozwoju Lokalnego rozstrzygnęło VI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Poniżej publikujemy listę zwycięzców i wyróżnionych uczestników.

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: 4-6 lat, 7-9 lat oraz 10-13 lat.

 

Kategoria I (4-6 lat)

  1. Aleksandra Kępińska, Mały Mojżesz i jego druga mama, 5 lat
  2. Weronika Więch, Noe zabiera na Arkę ludzi i zwierzęta, 6 lat
  3. Wojtek Grochowski, Wielki połów ryb, 5,5 lat
  4. Anna Bieganowska, Zwiastowanie, 4 lat

Wyróżnieni:

  1. Martyna Więcek, Opowieść Biblijna o Bożym Narodzeniu, 5 lat
  2. Michał Stulka, Jezus ucisza burzę, 5 lat
  3. Izabella Zaworska, Arka Noego, 4 lat
  4. Maria Malka, Św. Jakub, 6 lat
  5. Estera Koteba, Zwiastowanie, 6 lat
  6. Hania Grochowska, Daniel w jaskini lwów, 4 lat
  7. Julia Janusz, Jezus i cudowny połów ryb, 4 lat
  8. Aleksandra Chyclak, Wygnanie Adama i Ewy, 6 lat
  9. Zofia Wieczorek-Pielch, Historia Mojżesza, 6 lat
  10. Milena Stelmaszyk

Kategoria II (7-9 lat)

  1. Wiktoria Słowik, Przypowieść o rozmnożeniu chleba i ryb, 9
  2. Marta Bernadetta Lisowska, Dawid w jaskini lwów, 9
  3. Agnieszka Rybko, Mojżesz otrzymuje tablice kamienne, 8
  4. Weronika Wójcik, Samson i Dalila, 9

Wyróżnieni:

  1. Jagoda Juchimiuk, Arka Noego, 9 lat
  2. Maja Gładysz, Znalezienie Mojżesza, 7 lat
  3. Emilia Niezgoda, Narodziny Jezusa, ?lat
  4. Gabriela Baryła, Przypowieść o Liliach, 8 lat
  5. Mikołaj Madej, Zesłanie Ducha Świętego, 8 lat
  6. Aleksandra Golonka, Chrzest Pana Jezusa, 7 lat
  7. Julian Ślepecki, Pan Jezus ucisza burzę na Jeziorze, 9 lat
  8. Emilia Garbacz, Kain i Abel, 11 lat
  9. Anna Śniegocka, Modlitwa Anny, 8 lat
  10. Laura Łuczak, Jezus rozmnaża chleb, 7 lat

Kategoria III (10-13 lat)

  1. Julia Gręda, Wniebowstąpienie pańskie, 12
  2. Bartłomiej Noworól, Mojżesz i gorejący krzak, 10
  3. Emilia Jędrzejak, Adam i Ewa, 11
  4. Kalina Lis, Syn Marnotrawny, 13

Wyróżnieni:

  1. Amelia Pawlak,13 lat
  2. Julia Ptak, Ożywienie Człowieka, 11 lat
  3. Julia Limbront, Ucieczka do Egiptu, 12 lat
  4. Adrian Wronecki, Przypowieść o Siewcy, 13 lat
  5. Dominika Tarnik, Burza na Jeziorze, 12 lat
  6. Natalia Wnuk Anioł, zwiastuje Maryi, 11 lat
  7. Michał Ziulewski, Boże Narodzenie, 11 lat
  8. Karina Zółty, Adam i Ewa, 12 lat
  9. Pola Moszkowska, Narodzenie, 12 lat
  10. Karolina Lisiak, Wyrok Salomona, 11 lat

Z wymienionymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Dziękujemy wszystkim za udział.


Organizatorzy:

Partnerzy:

Mecenas:

Patronat Honorowy:

Bp. Antoni Długosz


Zdjęcia