Polski
(32) 494 13 19
533 421 953
ewerro@ewerro.pl
/spolkaewerro
Nasze gadżety

Kolorowanki edukacyjne

Tworzymy kolorowanki edukacyjne w kilku seriach. Ich celem jest propagowanie mądrych i wartościowych treści w atrakcyjny sposób i w formie przystępnej dla dzieci.

Książeczki powstają we współpracy z fachowymi rysownikami, każda jest konsultowana z pedagogami oraz z instytucjami, które specjalizują się w danej tematyce. Dotychczas do dzieci w całej Polsce trafiło ponad 100 tysięcy egzemplarzy naszych kolorowanek. Oto serie naszych książeczek:

Seria lokalna

„Miś Ślężysław i podróże po ślężańskiej krainie”, „Podróże Oleńki po gminie Aleksandrów Kujawski”, „Niezwykłe podróże z Wiślaczkiem”, „Wędrówki jurajskim szlakiem”, „Jurek na myszkowskim szlaku przygody”, „Zawiercie wczoraj i dziś” – cykl kolorowanek edukacyjnych dla gmin z całej Polski. Książeczki w atrakcyjny sposób ukazują dzieciom lokalną historię, zabytki, atrakcje turystyczne, legendy itp. Za pomocą wierszyków, rysunków, zagadek itp. uczymy maluchy oraz ich rodziców i opiekunów wiedzy o „małej ojczyźnie”.

Seria edukacyjno-zdrowotna

„Bezpieczne ferie” (dwie wersje), „Bezpieczne wakacje” (trzy wersje), „Zdrówko na bis”, „Jerzy Dudek: Zdrowa rodzina – szczęśliwe życie”–zestaw książeczek promujących sport, zdrowie, bezpieczeństwo i przezorność, aktywny tryb życia, właściwe odżywanie i higienę wśród dzieci. Przygotowane we współpracy z pedagogami i instytucjami odpowiadającymi za bezpieczeństwo. W atrakcyjnej formie uczą i przekazują maluchom ważne informacje.

Partnerzy